В Україні схвалили стратегію розвитку профтехосвіти: Працевлаштування становитиме не менше 80%

У МОН хочуть підвищити рівень працевлаштування випускників профтехів Фото з відкритих джерел

У закладах освіти посилять співпрацю студентів з представниками бізнесу

Міністерство освіти та науки 21 грудня схвалило стратегію розвитку професійно-технічної освіти, яка передбачає посилення співпраці закладів із бізнесом, а також покращення змісту та якості навчання. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

"У планах: посилення автономії закладів освіти, створення інформаційної системи управління освітою (EMIS), продовження розроблення стандартів професійно-технічної освіти на компетентнісній основі тощо", - зазначили у міністерстві. 

Новини за темою: Зеленський підписав закон про зменшення штрафів за порушення правил при працевлаштуванні

Крім цього, планується посилити співпрацю бізнесу та профтехів через дуальну форму освіти, спільне створення освітніх програм та введення податкових пільг.

"У документі Стратегії прописані чіткі показники виконання цілей. Наприклад, у результаті співпраці закладів та бізнесу рівень працевлаштування випускників має становити не нижче 80%", - додали у МОН. 

Нагадаємо, кілька місяців тому Міністерство освіти та науки анонсувало введення в українських коледжах ще однієї форми навчання, у результаті студенти матимуть змогу самостійно обирати один із п'яти запропонованих варіантів.