В Україні скасували самоізоляцію для іноземців: Кого це стосується

Фото з відкритих джерел

Скасування самоізоляції стосується осіб, які знаходяться в країні в транзитному режимі

Кабінет міністрів України скасував самоізоляцію для іноземців, які знаходяться в країні в транзитному режимі. Відповідні зміни набудуть чинності у наступний понеділок, 20 вересня, передає пресслужба Державної прикордонної служби.

Згідно з повідомленням, іноземці та особи без громадянства, які в'їжджають на територію Україну з метою транзиту і мають документи, що підтверджують виїзд з країни протягом 48 годин, звільняються від самоізоляції. Їм також не потрібно робити тести на COVID-19 та встановлювати додаток "Дія".

Чинною залишається лише вимога наявності страхового полісу, виданого зареєстрованою в Україні компанією, який покриває витрати на лікування та обсервацію.

Крім того, іноземцям, власникам посвідки на проживання та особам без громадянства для в'їзду до України потрібно мати один із зазначених документів:

  • підтвердження отримання однієї або декількох доз вакцини проти COVID-19, включених до переліку ВООЗ;
  • COVID-сертифікат, що підтверджує вакцинацію, негативний результат тесту методом ПЛР або одужання від коронавірусу;
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену, зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду в країну.

Довідки про тестування і вакцинації не вимагаються від дітей до 12 років.

Новини за темою: Вакциновані від COVID-19 не підлягають самоізоляції після контакту з хворим, - Кузін

Нагадаємо, раніше у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що всі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні можуть отримати вакцину від COVID-19. Ті, хто проживає постійно в країні отримають щеплення безкоштовно, а іноземцям, які тимчасово знаходяться в Україні - доведеться оплатити медпослуги.