В Україні п'ять областей відповідають помаранчевій зоні

Фото з відкритих джерел

Завищені показники спостерігаються у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Тернопільській та Черкаській областях

В Україні п'ять областей відповідають показникам помаранчевої зони карантину. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Як зазначається, показники помаранчевої зони мають Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Тернопільська та Черкаська області. В усіх цих регіонах перевищено допустимий показник динаміки госпіталізацій хворих коронавірусом.

Норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим COVID-19 чи підозрою на захворювання повинна складати не більше ніж 50%.

Крім того, у вище вказаних областях, окрім Кіровоградської, спостерігається перевищення по рівню захворюваності на COVID-19. Норма рівня захворюваності на COVID-19 має становити менш як 75 на 100 тисяч населення.

МОЗ

Новини за темою: Карантин в Україні закінчиться навесні. Але є умова

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я України прогнозують пік захворюваності на коронавірус приблизно на листопад. Водночас, якщо кількість хворих продовжуватиме зростати, то ситуація може погіршитися вже у жовтні.