В Україні хочуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у клієнтів

Верховна Рада
Верховна Рада ІХ скликання Українські Новини

За документ проголосував 251 нардеп

В Україні хочуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів. Народні депутати підтримали за основу відповідний законопроєкт №3890. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Зокрема документ передбачає, що для юридичних осіб штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн - 5100 грн).

Штрафувати будуть:

  • за пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, у тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно,
  • невжиття заходів щодо перебування людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

"Підприємство, установа, організація, громадянин - суб'єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - зазначено в тексті закону.

Новини за темою: Підприємцям можуть підвищити штрафи за порушення карантину до 51 тисячі – Радуцький

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я запропонувало збільшити розмір штрафів за порушення вимог карантину