В ООН назвали п’ять факторів, які сприяють поширенню голоду

оон
Фото з відкритих джерел

Це мінливість клімату, конфлікти, вартість та доступність здорового харчування, а також уповільнення економіки та її спади

Поширенню голоду на земній кулі сприяють п'ять факторів: COVID-19, мінливість клімату, конфлікти, вартість та доступність здорового харчування, а також уповільнення економіки та її спади. Лише через COVID-19 ще 140 млн людей опинилися за межею бідності. Про це під час заходів, присвячених Всесвітньому дню продовольства, в рамках Expo-2020 у Дубаї сказав головний економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Максімо Тореро Каллен, передає "Укрінформ".

"Поширенню голоду на земній кулі сприяють п'ять факторів: COVID-19, мінливість клімату, конфлікти, вартість та доступність здорового харчування, а також уповільнення економіки та її спади. Через COVID-19 ще 140 млн людей опинилися за межею бідності, а вплив між країнами неоднаковий, тому це означає, що він матиме довгостроковий вплив на продовольчу безпеку", - сказав Каллен.

За його словами, якщо щорічні інвестиції для фінансування цільових заходів складуть приблизно 39-50 млрд доларів до 2030 року, то можливими стануть недорогі, але високоефективні рішення, котрі допоможуть сотням мільйонів людей позбутися голоду.

"Ми - громадяни світу, і нам потрібно виконати свою частину зобов’язань, а також допомогти іншим. Наша національна стратегія продовольчої безпеки зробить ОАЕ провідним світовим центром інноваційної продовольчої безпеки протягом наступних 30 років", - сказала міністр з питань зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Маріам бінт Мохаммед Саїд Хареб Альмхейрі.

В ОАЕ виходом з кризи бачать міське землеробство як нову форму сільського господарства, яка має величезний потенціал.

Новини за темою: ООН визнала чисту і здорову екологію невід’ємним правом людини

Раніше в ООН заявляли, що Мадагаскар перебуває на межі першого у світі "голоду, повʼязаного зі зміною клімату". Після чотирьох років посухи десятки тисяч людей вже потерпають від катастрофічної відсутності продовольства.