В Одесі посилять контроль за карантином в транспорті: Поліція проводитиме рейди

МВС

На в'їзді в Одесу встановлять поліцейські пости - "Центроліт" та "Дачне"

В Одесі посилять контроль за дотриманням нових обмежень при міжрегіональних перевезеннях. Про це повідомляє видання "Думская".

"На в'їзді в Одесу встановлять поліцейські пости - "Центроліт" та "Дачне". На постах правоохоронці будуть перевіряти наявність у пасажирів регулярного та нерегулярного транспорту необхідних для проїзду документів", - зазначив представник поліції Одеської області Олександр Гостищев.

Крім того, на вокзалах та автобусних станціях чергуватимуть мобільні групи з повною відеофіксацією дій поліцейських.

"Вони будуть заходити в транспорт і перевіряти документи. Наявність буде перевірятися через додаток "Дія", а паперові сертифікати будуть перевірятися через електронну базу даних. Якщо людина нещодавно перехворіла і без COVID-сертифікату, ми будемо зв'язуватися з департаментом охорони здоров'я і сімейним лікарем. Якщо інформація не підтвердиться і виявиться, що це підроблений сертифікат, буде вже кримінальна відповідальність", - роз'яснив правоохоронець.

Новини за темою: У "червоній" зоні щеплених однією дозою не пускатимуть у міжрегіональний транспорт

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епіднебезпеки. Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів негативного тесту на COVID, документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.