В МінТОТ заявили, що в ОРЛО спостерігається гострий дефіцит питної води

Фото з відкритих джерел

Окупаційна адміністрація РФ критично обмежила постачання питної води населенню

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявило, що в ОРЛО спостерігається гострий дефіцит питної води. Про це повідомляє пресслужба МінТОТ.

У відомстві наголосили, що окупаційна адміністрація РФ критично обмежила постачання питної води населенню.

"Окупаційні режими РФ продовжують зухвало порушувати всі норми міжнародного та міжнародного гуманітарного права, нехтують забезпеченням базових потреб людей та, по суті, здійснюють геноцид", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в умовах аномальної спеки, це може впливати на катастрофічне погіршення якості води, оскільки нерівномірна подача води призводить до застоювання, виникнення бактерій та поширення інфекційних захворювань серед населення.

Це є прямим порушенням Державних санітарних норм та правил.

Згідно з інформацією, яку оприлюднює  на своїх інтернет-ресурсах окупаційна "влада", на території міста Хрустальний (Красний Луч) подача питної води здійснюється за графіком від 1-2 разів на тиждень до графіка "через день" в залежності від району міста.

На території сіл Голубівське, Донецьке, міста Кіровськ –  постачання питної води відбувається лише 1 раз на тиждень, місто Кадієвка (Стаханов) – частково 1 раз на 2-3 дні.

На території Алчевська, де спостерігається один із найбільш забруднених показників питної води, заявлене водопостачання через день, однак за наявною інформацією воно відсутнє по декілька діб поспіль.

Новини за темою: Жителі ОРДЛО з 2014 року не отримали 900 мільярдів гривень пенсій, - Лазебна

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що жителям непідконтрольних регіонів Донецької й Луганської областей роздали 630 тис. російських паспортів.