В армії ЗСУ запровадили понад 300 стандартів НАТО

Армія Збройних сил України EPA-EFE

У першу чергу йдеться про впровадження практик, принципів і стандартів НАТО в українську армію

У Збройних силах України впровадили вже 303 нормативних документи Північноатлантичного альянсу (НАТО). Про це повідомив начальник управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ полковник Андрій Павелко, передає АрмияInform.

"На сьогодні вже запроваджено 303 нормативних документи НАТО шляхом розроблення 331 національного документа. Запроваджені стандарти НАТО застосовуються у таких галузях, як воєнна політика, безпека та стратегічне планування, операції та бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв’язок, розроблення, поставлення на виробництво та прийняття на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи", - сказав він.

Також полковник нагадав, що минулого року Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями. Це дає можливість для подальшого поглиблення практичної співпраці.

"Найвищим ступенем нашої співпраці з НАТО є участь національного персоналу та контингентів в операціях та місіях з підтримання міжнародного миру та безпеки під проводом Альянсу. Сьогодні ми продовжуємо надавати внесок в миротворчі зусилля Альянсу, беручи участь в операції НАТО у Косові, де виконує завдання інженерний підрозділ Збройних Сил України чисельністю 40 військовослужбовців", - поінформував Павелко.

Новини за темою: Будуть втрачати і слабшати: Зеленський вказав на роль України у складі НАТО та ЄС

Нагадаємо, 14 вересня в Одесі розпочалися спільні командно-військові навчання України та країн НАТО "Непорушна стійкість" із протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі в Чорноморському регіоні.