Уряд скасував заборону на в'їзд з Індії, де вирував небезпечний штам вірусу

Фото з відкритих джерел

Відтепер на іноземців, які прибувають з Індії, поширюються стандартні вимоги для в’їзду

Кабінет міністрів скасував обмеження на в'їзд на територію України для тих, хто прибуває з Індії. Про це йдеться у постанові №611 від 16 червня, яка оприлюднена на "Урядовому порталі".

Зокрема, своїм рішенням уряд виключив зі своєї постанови від 9 грудня 2020 року №1236 пункт, яким заборонявся перетин кордону України іноземцями або особами без громадянства, що прибули з Індії або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів.

У ДПСУ виданню "Українська правда" підтвердили цю інформацію.

Тепер на іноземців, які прибувають з Індії (за винятком певних категорій: дипломати, біженці, іноземці, які постійно проживають на території України… – Ред.) поширюються стандартні вимоги для в’їзду: наявність полісу страхування, негативний ПЛР-тест, або негативний експрес-тест, які проведено не більш як за 72 години до перетинання державного кордону, чи документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Новини за темою: В Індії у хворого коронавірусом виявили "зелену цвіль" в легенях

Раніше повідомлялося, що новий штам коронавірусу COVID-19, який вперше виявили в Індії, офіційно зареєстровано на 53-х територіях