Українців закликали не їхати до охоплених пожежами регіонів Туреччини, - МЗС

Дим над житловими районами в Туреччині фото з відкритих джерел

Лісові пожежі вирують в південно-західних регіонах Туреччини, зокрема, провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла

Міністерство закордонних справ України закликало українців утриматись від відвідин охоплених пожежею регіонів на Середземноморському узбережжі Туреччини. Про це йдеться в оприлюднених рекомендаціях українського МЗС.

"28 липня аномально високими температурами повітря були спровоковані й розповсюдились лісові пожежі в південно-західних регіонах Туреччини з високою концентрацією туристичних об’єктів, зокрема, провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, є жертви серед місцевого населення, постраждали та перебувають під загрозою окремі об’єкти туристичної інфраструктури в містах Бодрум, Мармарис тощо.

"З урахуванням непрогнозованого подальшого розвитку надзвичайної ситуації закликаємо громадян України утриматися від поїздок до уражених стихією регіонів", – закликало зовнішньополітичне відомство.

Новини за темою: МЗС опрацьовує сценарії евакуації українців в разі погіршення ситуації у Туреччині

Нагадаємо, масштабна лісова пожежа спалахнула в районі Манавгат турецької провінції Анталія. Вогонь призвів до евакуації п'яти населених пунктів.

Для боротьби з вогнем з інших провінцій були відправлені літак, 19 вертольотів, 103 пожежні машини та 412 спеціалістів.

Згодом стало відомо, що жертвами лісових пожеж в турецькій Анталії стали мінімум три людини. У лікарні потрапили 58 осіб. Всього відомо про 122 постраждалих.