Українців з ОРДЛО пропускатимуть через КПВВ без самоізоляції, але є умова

КПВВ "Станиця Луганська" МВС України

Це стосуватиметься лише тих, хто хоче зробити щеплення від коронавірусу на підконтрольній українському урядові території

Мешканців ОРДЛО, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території підконтрольній українському урядові, будуть пропускати через контрольні пункти в'їзду-виїзду без дотримання самоізоляції. Про це повідомила пресслужба ДПСУ на своїй сторінці у Facebook.

"Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором", - зазначається у повідомленні.
 
Списки громадян, запрошених пройти вакцинацію, надходитимуть  безпосередньо на КПВВ.
 
При цьому у ДПСУ нагадали, що громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Вдома".
 
 
У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетинання лінії розмежування, окрім цього, необхідно мати й поліс страхування.
 
Нагадаємо, в Україні почали записувати на вакцинацію від коронавірусу COVID-19 громадян, які проживають в анексованому Криму та на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, із 3 червня.