Українці зможуть побачити "вогняне кільце" сонячного затемнення: Коли його чекати

Кільцеве сонячне затемнення REUTERS

Затемнення почнеться 10 червня о 13:26:07 за київським часом і триватиме близько півтори години

У наступний четвер, 10 червня, на Землі можна буде спостерігати незвичайне астрономічне явище - кільцеве сонячне затемнення. Про це повідомляє Indian Express.

Згідно з повідомленням, кільцеве сонячне затемнення відбудеться, коли Місяць заблокує сонячне світло і кине тінь на Землю.

Як зазначається, затемнення почнеться о 13:26:07 за київським часом і триватиме близько півтори години.

Найкраще його буде видно з деяких частин Канади, Гренландії та Росії, частково "вогняне кільце" зможуть побачити й жителі України.

Новини за темою: День Конституції, Трійця та кільцеве сонячне затемнення: Головні свята та астрономічні явища червня-2021

Нагадаємо, 26 травня, жителі Тихоокеанського регіону стали свідками рідкісного явища – повного місячного затемнення, яке раз на 6-12 років збігається із супермісяцем. Краще за все явище було видно на Гаваях, у Новій Зеландії та в Австралії. Крім того, спостерігати незвичайне "небесне шоу" частково змогли жителі заходу Північної Америки, півдня Південної Америки та Східної Азії. Українці явище не побачили, оскільки воно почалося о 14:25 за київським часом та тривало приблизно 14,5 хвилини.