Український омбудсмен Денісова відвідає Саакашвілі у в'язниці Грузії

Міхеїл Саакашвілі

Reuters

Сьогодні, перебуваючи з візитом у Грузії, омбудсмен зустрілася з адвокатами експрезидента

Український омбудсмен Людмила Денісова завтра, 27 жовтня, планує відвідати арештованого у Грузії Міхеіла Саакашвілі. Він перебуває у грузинській в'язниці Руставі. Про це повідомляє пресслужбу омбудсмена.

Зазначається, що сьогодні, 26 жовтя, перебуваючи з візитом у Грузії, омбудсмен зустрілася з адвокатами Саакашвілі.

Вони розповіли про стан грузинського експрезидента, який вже 26-й день голодує у в'язниці.

"Обговорили стан розгляду кримінальних справ стосовно Міхеіла та додержання його процесуальних прав. Завтра матиму можливість особисто відвідати Міхеіла Саакашвілі, дізнатися про стан здоров’я та перевірити умови його утримання", - заявили в пресслужбі Денісової.

Новини за темою: Адвокат Саакашвілі заявив про підготовку ліквідації експрезидента Грузії

Нагадаємо, раніше ми писали, що заарештований експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі погодився на госпіталізацію, проте він не має наміру припиняти голодування. 

Як повідомлялося раніше, прем’єр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив про затримання експрезидента Міхеіла Саакашвілі.

За його словами, грузинські правоохоронці володіли інформацією про те, як Саакашвілі прямує з України до Грузії та його подальші пересування, і на основі цих даних змогли обрати час, коли для затримання були мінімальні перешкоди.

Згодом грузинські ЗМІ опублікували кадри затримання колишнього президента Грузії Саакашвілі в Тбілісі, яке відбулося 1 жовтня. На них видно, як затриманий йде у супроводі двох правоохоронців.

На початку жовтня стало відомо, що прокуратура пред'явила обвинувачення в рамках розслідування про незаконний перетин державного кордону Саакашвілі громадянам Зурабу та Шалві Цоцорія, які доставили політика на своїй машині з Поті до одного із селищ у регіоні Самегрело.

Як відомо, у Грузії Саакашвілі проходить за декількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перейде кордон.