Українському журналісту Гордону заборонили в’їзд до Грузії

Дмитро Гордон
Журналіст Дмитро Гордон Фото з відкритих джерел

Причини заборони в’їзду йому не назвали

Українського журналіста Дмитра Гордона не пустили до Грузії, де він збирався відвідати в СІЗО експрезидента країни Міхеіла Саакашвілі. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці в Instagram.

"Годину тому прилетів у Тбілісі та весь цей час чекав на паспортному контролі штамп у паспорті. Щойно мені офіційно оголосили, що в'їзд до Грузії мені заборонено", — написав він.

За словами Гордона, причини заборони в’їзду йому не назвали, сам він пов’язує це з бажанням відвідати Саакашвілі у в’язниці.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Дмитрий Гордон (@gordondmytro)

"Напередодні МЗС України звернулося до МЗС Грузії з проханням організувати моє відвідування у в'язниці Руставі Михайла Саакашвілі. Усе, що сталося, — це міжнародний скандал і ганьба для грузинської влади. Зараз вилітаю до Києва тим самим літаком, яким прилетів", — додав журналіст.

Із Грузії депортували й дружину Гордона — відому українську журналістку і телеведучу Олесю Бацман, а також очільницю Офісу простих рішень і результатів Марію Барабаш та Євгена Сущенка.

Новини за темою: Моє життя під питанням: Ув'язнений Саакашвілі поспілкувався з Денісовою

Як повідомлялося раніше, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова відвідала колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в грузинській в'язниці.

Так, візит був направлений на перевірку умов утримання та стану здоров'я ув'язненого.