Як зазначається, у конкурсі взяли участь представниці 51 країни. Жодних обмежень щодо віку та форм не було.

Вікторія поділилася, що головною метою її участі в конкурсі була не перемога. Дівчина прагнула показати свою країну, презентувати українську жінку у світі.

Вікторія Щєлко Instagram / Вікторія Щєлко

За її словами, для презентації національного костюма вона привезла в ОАЕ шматочок української землі та колоски, а на конкурсі талантів виконала українську народну пісню.

Довідка:

Вікторія Щєлко родом з Києва. Модель, керівниця проєкту "Міс Україна Plus Size", володарка численних титулів на міжнародних конкурсах краси. Вона першою представляла Україну на "Міс Світу Plus Size", де посіла призове місце.

У 2017 році вона вже була учасницею цього конкурсу, проте тоді її обійшла представниця Філіппін. У 2021 році Вікторія повернулася на "Міс Світу Plus Size" і цього разу їй вдалося отримати омріяну корону.

Новини за темою: На Шрі-Ланці поліція арештувала "Місіс світу – 2019"

Раніше повідомлялося, що представниця Мексики, 26-річна Андреа Меса стала переможницею конкурсу краси "Міс Всесвіт-2021", який пройшов, 16 травня, в штаті Флорида (США). Третє місце посіла представниця Перу Янік Масета, другою стала бразилійка Жулія Гама.

До слова, Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2021" представляла "Міс Україна Всесвіт", 28-річна модель Єлизавета Ястремська. Дівчина з успіхом пройшла всі випробування і увійшла в число 21 кращих конкурсанток.