Україна занепокоєна намірами Росії розмістити ядерну зброю у Криму, - Резніков

Резніков Олексій

Олексій Резніков

Фото з відкритих джерел

Саме з опорою на Крим РФ здійснює військові операції на Близькому Сході та в Африці, впливає на Балкани

Україна занепокоєна намірами Російської Федерації розмістити ядерну зброю на тимчасово окупованому Кримському півострові. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков під час зустрічі у рамках робочого візиту до США з керівником американського фонду "Джеймстаун" Гленом Говардом, передає Мінреінтеграції.

"Росія вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному, повністю його мілітаризувала.

Ми особливо занепокоєні діями РФ, які спрямовані на підготовку Криму до розгортання там ядерної зброї", - сказав Резніков.

Він додав, що саме з опорою на Крим РФ здійснює військові операції на Близькому Сході та в Африці, впливає на Балкани.

"Зараз те саме відбувається з "Північним потоком-2". Три країни Балтії опиняться під страшенним тиском.

Так само під прямою загрозою опинилась Польща. Для України та країн Балтії – це майже гарантована ескалація, а для решти Європи – тотальна залежність у майбутньому і гарантований шантаж", - наголосив Резніков.

Він також висловив переконання, що треба посилити санкції проти компаній, які втілюють цей проєкт, і не допустити його запуску.

"Важливим є розширити безпековий пакет для України. У першу чергу – за рахунок розгортання сил ПВО, навіть шляхом розміщення американських підрозділів.

Наше законодавство це дозволяє", - заявив віцепрем'єр.

Новини за темою: У Росії розробляють космічний ядерний буксир "Зевс", здатний атакувати супутники

Нагадаємо, раніше ми писали, що на території анексованого Кримського півострова Росія розмістила потенційні носії ядерної зброї й продовжує розвивати військову інфраструктуру.