Україна заборонила в'їзд автомобілям на придністровських номерах

Фото з відкритих джерел

Номери повинні бути узгодженого зразка або нейтральними

З 1 вересня Україна забороняє в'їзд на свою територію автомобілям з Придністровського регіону Молдови на номерах так званої республіки.  Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Зазначається, що відповідно до доручення Кабінету міністрів України та ноти Міністерства закордонних справ з 1 вересня до участі в міжнародному русі допускаються виключно ті транспортні засоби з Придністровського регіону, які мають реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка і так звані нейтральні номери.

"Щодо транспортних засобів з Придністровського регіону Республіки Молдова з іншими реєстраційними номерами діятиме заборона руху через державний кордон для в'їзду до України та/або транзитного переміщення територією України", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Конфлікт у Придністров’ї: Санду заявила, що готова поїхати в Росію

Нагадаємо, раніше ми писали, що Україна підтвердила намір із 1 вересня заборонити в'їзд автомобілів із придністровськими номерами. В'їзд буде можливим лише за наявності номерних знаків нейтрального зразка та наклейки MD на склі.

Як повідомлялося раніше, Україна на початку минулого року заявила, що має намір з 1 квітня 2020 року заборонити в'їзд на свою територію автомобілів із реєстраційними номерами невизнаного Придністров’я. Але цей термін було відкладено до 15 січня 2021 року на прохання молдовської сторони.

У середині січня уряд Молдови знову попросив Україну відкласти набуття рішенням чинності, щоб провести додаткову кампанію з інформування жителів Придністров'я про необхідність дотримуватися правил.