Україна планує підписати угоду про "відкрите небо" з ЄС на саміті у жовтні

Фото з відкритих джерел

Саміт Україна–ЄС відбудеться в Києві 12 жовтня

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сподівається, що Угода між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір буде підписана на 23-му саміті Україна–ЄС у жовтні. Про це чиновник наголосив на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, передає "Укрінформ".

"Ми так довго чекали угоди про "відкрите небо", що зараз просто обережно кажуть, що вона буде "скоріше за все" підписана.

Я дякую пану Матті Маасікасу (главі представництва ЄС в Україні, - ред.) за його тверду та впевнену позицію, що цього року на саміті ми підпишемо угоду про "відкрите небо".

Очікуємо відповідного високого представництва зі сторони ЄС, а також зі сторони Словенії, яка сьогодні головує у Раді ЄС. Тому переконаний, що наш саміт пройде надзвичайно позитивно", - зазначив Шмигаль.

Він також нагадав, що 23-ій саміт Україна–ЄС відбудеться в Києві 12 жовтня.

Новини за темою: Експерти розповіли, чого пасажирам чекати від угоди про "відкрите небо"

Нагадаємо, раніше Рада ЄС дала згоду на підписання з трьома країнами, у тому числі Україною, Угоди про спільний авіаційний простір. Угоди усувають ринкові обмеження та поєднують ці країни з внутрішнім авіаринком Євросоюзу, оскільки передбачається, що вони перейдуть на європейські стандарти і правила у сфері авіаперевезень.