Україна не планує закривати небо на свята, зокрема і з Британією, - Кулеба

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба

МЗС України

Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує запроваджувати якісь обмеження на авіасполучення

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна наразі не має наміру обмежувати авіасполучення з іншими країнами на час новорічно-різдвяних свят, зокрема й з Великою Британією. Про це очільник МЗС сказав під час онлайн-брифінгу, передає "Укрінформ".

"Плани щодо припинення авіасполучення через пандемію або обмеження подорожей на час свят: я хочу ... запевнити, що таких планів немає. Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує запроваджувати якісь обмеження на авіасполучення.

Крім того, у нас дуже обмежено, зведено до критичного мінімуму авіасполучення з Британією. Ситуація залишається контрольованою, ми уважно стежимо за розвитком дискусій щодо нового штаму (коронавірусу, - ред.) в ЄС і наразі не бачимо підстав для того, щоб закривати повністю авіасполучення з Великою Британією", - зазначив очільник МЗС.

Кулеба підкреслив, що відразу після оприлюднення інформації про новий штам авіасполучення з Британією закрили ті країни, які мали найбільший пасажиропотік з нею, проте надалі "другої хвилі" обмеження авіаперельотів іншими країнами не було, і масового, глобального блокування авіасполучення не спостерігається.

Новини за темою: У Мінінфраструктури спрогнозували, коли відбудеться відновлення авіасполучення з ЄС

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій також повідомляв, що Україна не закриватиме авіасполучення з Великою Британією через появу там нового небезпечного штаму коронавірусу.