Україна може впровадити обмеження для невакцинованих громадян, – Радуцький

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції партії "Слуга народу" Михайло Радуцький Фото з відкритих джерел

Ведення стосуватиметься працівників шкіл, підприємств громадського харчування та водіїв громадського транспорту

В Україні можуть ввести додаткові обмеження для невакцинованих від коронавірусу COVID-19 громадян. Вони можуть торкнутися працівників шкіл, підприємств громадського харчування та водіїв громадського транспорту. Про це заявив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у Facebook.

"Україна згодом також буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсувало, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів", – написав він.

Крім того, нардеп припустив, що такі обмеження логічно запровадити для водіїв громадського транспорту, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують із населенням.

"Ми в Україні не говоримо про обов'язкову вакцинацію… Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт із великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники", – наголосив Радуцький.

Також він додав, що кожен тепер повинен обирати – "дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу".

Новини за темою: Для вакцинованих українців можуть послабити карантинні обмеження, - Кузін

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що Кабінет міністрів поки не планує вводити додаткові карантинні обмеження в України. Норми будуть переглядатися в залежності від зміни епідемічної ситуації через коронавірус COVID-19. Єдине нововведення – е заборона на роботу шкіл в регіонах жовтої, помаранчевої та червоної зони, якщо там щеплені менше ніж 80% співробітників.