"Непорушна стійкість": В Одесі стартували військові навчання спільно з НАТО

Пресслужба РНБО

Проведення навчань є складовою частиною схваленого у квітні 2019 року у Вашингтоні рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО

В Одесі розпочалися спільні командно-військові навчання України та країн НАТО "Непорушна стійкість" із протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі в Чорноморському регіоні. Про це повідомляє пресслужба Ради нацбезпеки і оборони України.

Як зазначається, проведення навчань є складовою частиною схваленого у квітні 2019 року у Вашингтоні рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО щодо підтримки України в протистоянні гібридним викликам у Чорноморському регіоні.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ влаштували навчання на забороненій території, - ОБСЄ

"Навчання проводить Кабінет Міністрів України спільно з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та за підтримки Вищої морської школи США у рамках Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні", – йдеться в публікації.

Відомо, що мета навчань – розбудова стійкості системи державних органів України у сфері протидії гібридним загрозам та кризового реагування шляхом посилення міжвідомчої та цивільно-військової співпраці, планування та забезпечення готовності.

"До участі в навчаннях залучатимуть органи сектору безпеки та оборони України, установи, що здійснюють координацію кризового управління, а також операторів енергетичної та іншої критичної інфраструктури", – додали у відомстві.

Новини за темою: РФ та Білорусь почали масштабні військові навчання "Запад-2021"

Нагадаємо, раніше у Вінницьку область прибули американські військовослужбовці 352-го крила сил спеціальних операцій для проведення спільних навчань із військовими ЗСУ. Основною метою заходу було підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами країн-партнерів.