У застосунку "Київ Цифровий" тепер можна буде відстежувати рух транспорту

Наш Київ

Інформацію про міські зупинки та транспортні маршрути можна отримати у додатку

Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" у співпраці з КП "Київпастранс" розробляє новий сервіс "Рух транспорту", що з’явиться у застосунку "Київ Цифровий". Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Як зазначається, сервіс оцифровує дані КП "Київпастранс" про міські зупинки та маршрути, щоб надати їх користувачам у зручному форматі.

"Завдяки новому сервісу користувачі зможуть знаходити в застосунку потрібні зупинки та маршрути автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також слідкувати за рухом транспорту на мапі. Пошук можна буде здійснювати за номером маршруту або назвою зупинки", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, застосунок відображатиме час відправлення транспорту, зупинки на кожному маршруті та інформацію, на якій зупинці можливо здійснити пересадку. Потрібні маршрути користувачі зможуть додати в "Обране", щоб завжди мати їх під рукою.

Відомо, що розробники готують "Рух транспорту" до релізу в бета-версії. Залучатимуть користувачів, аби вони залишали відгуки про нього, щоб покращувати та доповнювати сервіс, враховуючи пропозиції містян.

Також продовжать удосконалювати сервіси QR-квитків і транспортної карти для зручної оплати проїзду.

Наразі QR-квитками в застосунку скористалися близько 5 мільйонів разів, поповнювали транспортні карти понад 2 мільйони разів.

Новини за темою: "Дія" повідомлятиме про перевірку банківської історії: Федоров розкрив подробиці

"Київ Цифровий" – це застосунок, що об’єднав головні міські сервіси. Користувачам вже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки, оплата паркування, сплата штрафів, повернення евакуйованої автівки з QR-кодом, а також голосування за проєкти Громадського бюджету.

Новини за темою: Мінцифри запровадило новий спосіб авторизації в "Дія": Як це працює

Як повідомлялося раніше у державному порталі "Дія" став доступним ще один вид паспорту - небіометричний закордонний паспорт, що було видано після 2015 року. Такий паспорт підтягнеться автоматично.