У Волинському обласному дитбудинку стався спалах COVID: Госпіталізовано 17 дітей

Фото з відкритих джерел

Захворіли половина вихованців та декілька працівників

У Волинському обласному спеціалізованому дитячому будинку стався спалах коронавірусу. Захворіли половина вихованців та декілька працівників. Про це повідомило місцеве видання ВолиньPost.

Як зазначається, захворіли 17 із 34 вихованців дитбудинку, а також декілька його працівників.

"Хвороба поширилася від працівників. Протестували методом ПЛР усіх дітей, хоча вони й не мали клінічних проявів захворювання", - заявив виконувач обов’язків керівника дитбудинку Віктор Максимюк.

Окрім цього, 17 дітей були госпіталізовані, аби ізолювати їх від здорових. Двоє з них мають злегка підвищену температуру.

"Наразі у нас триває активна робота з вакцинації персоналу. Станом на сьогодні першою дозою вакциновані приблизно 70% персоналу", - додав Максимюк.

Новини за темою: Нормальне життя після пандемії коронавірусу повернеться протягом року, - глава Pfizer

Нагадаємо, що за минулу добу, 27 вересня, в Україні було зафіксовано 6552 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 574, медпрацівників – 165). Госпіталізовано – 1288 осіб; летальних випадків – 143; одужало – 2927 осіб.

Також за рівнем захворюваності на коронавірус Україна може потрапити у трійку лідерів серед країн Європи. Наразі наша країна знаходиться в п'ятірці європейських країн із найвищим рівнем захворюваності на COVID-19.