У центрах масової вакцинації за вихідні зробили понад 31 тисячу COVID-щеплень

Фото з відкритих джерел

Найбільше людей за два дні вакцинували у Києві на базі Міжнародного виставкового центру

За вихідні, 12-13 червня, у центрах масової вакцинації проти COVID-19 щепили 31 305 людей. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я. 

Зазначається, що зі спільної кількості щеплень у 16 регіонах України 15 924 особи вакцинували у суботу та 15 381 особу - у неділю.

Як відомо, цими вихідними працювали 50 центрів вакцинації: 13 центрів у Дніпропетровській, 8 у Львівській, 7 в Одеській, 5 у Полтавській, три в Херсонській, два в Київській, два в Чернівецькій, два у Хмельницькій та по одному в Тернопільській, Рівненській, Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській, Черкаській, Харківській областях та у столиці.

Новини за темою: Вакцинація від COVID-19: Які країни визнають українські сертифікати та коли Європа відкриє кордони

Найбільше щеплень за два дні зробили в Києві на базі Міжнародного виставкового центру - 6 410, у Дніпрі у 12 центрах - 3 145 та у Львові у трьох центрах - 2 968.

Повідомляється, що у попередні вихідні на території України працювали лише 14 таких центрів, в яких щепили 15 025 людей.

Новини за темою: В Україну прибули ще понад 66 тисяч доз вакцини Pfizer

Як нагадали у МОЗ, з 29 травня 2021 року в Україні почали відкриватися центри масової вакцинації населення проти COVID-19.

Наразі вони працюють лише у вихідні дні. Пріоритет надається літнім людям.

Як відомо, у центрах масової вакцинації вакцинують громадян, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр МОЗ.

Новини за темою: За минулу добу в Україні виявили 420 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Центрі громадського здоров'я розповіли, який інтервал повинен бути між першим та другим COVID-щепленнями, аби завершити процес вакцинації. Визначено інтервал від 21 дня до 12 тижнів, в залежності від вакцини.