У Тернополі з 18 жовтня посилять карантин: Як будуть обмеження

Тернопіль Фото з відкритих джерел

У місті контролюватимуть дотримання карантину

У Тернополі через погіршення ситуації з коронавірусом з 18 жовтня посилюють карантинні обмеження, а також контроль за їх дотриманням. Про це повідомляє пресслужба Міської ради.

Згідно з повідомленням, невакцинованих робітників виконавчих органів, комунальних підприємств та організацій допускатимуть на роботу за наявності негативного ПЛР-тесту, який треба робити раз на тиждень.

Крім того, з 18 жовтня відвідувати структурні підрозділи Тернопільської міської ради можна буде за наявності документа, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або негативного тесту.

Керівникам ринків, ресторанів, банків та інших громадських закладів рекомендується долучитися до заходів з вакцинації, щоб персонал отримав COVID-щеплення.

У торгово-розважальних центрах, ресторанах, закладах громадського харчування та на громадському транспорті буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Новини за темою: У Херсоні автобуси не виходять на маршрути через перевірки норм карантину

Нагадаємо, головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін повідомив, що в Україні в листопаді у двох найбільших містах запрацюють відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції: перші такі камери у рамках пілотного проєкту з'являться у Києві та в Харкові або в Дніпрі.