У свято Трійці Блаженніший митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі

Сьогодні, 20 червня, в день Святої Трійці, свято П'ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

Предстоятелю співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розкрив вчення Православної Церкви про Пресвяту Трійцю і розповів віруючим про образи Трійці в людині і створеному світі.

За богослужінням піднесли суто молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів і хворих.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дві хіротонії: священицьку - над дияконом Іоанном Шуляком, кліриком столичного Покровського храму на Пріорці; дияконську – над Марком Грегою, який нестиме служіння в Боярському благочинні Київської єпархії.

Центр інформації Української Православної Церкви

Після Божественної Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив велику вечірню, після якої були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого з колінопреклонінням.

Після відпусту Архіпастир благословив віруючих і привітав з днем Святої Трійці. 

"Нехай у нашому житті завжди і скрізь буде надією-Небесний Батько, притулок – син, а покровом – Дух Святий", – побажав Предстоятель.

Центр інформації Української Православної Церкви

Новини за темою: День Святої Трійці: Історія свята, традиції відзначення та заборони цього дня

Сьогодні Україна разом з усім православним світом наблизилася до одного з головних християнських свят – Дню Святої Трійці. Він відзначається на 50-й день після Великодня й у 2021 році припадає на 20 червня.

Команда "Першого Незалежного" традиційно робить своїм глядачам особливий подарунок і проводить ефір, присвячений цьому великому святу. Подивитися його можна за посиланням

Трансляцію богослужіння зі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври можна подивитися тут.