У столиці проти коронавірусу вакцинували 50% киян, – КМДА

Фото з відкритих джерел

Завершили цикл імунізації (щепилися двома дозами) 46%

Щеплення від COVID-19 зробили вже 50% киян. При цьому, завершили цикл імунізації (щепилися двома дозами) 46% від загальної кількості вакцинованих. Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, повідомляє пресслужба КМДА.

"Зрозуміло, що в столиці працює багато людей з інших регіонів. Окрім того, люди подорожують, приїздять у справах або відвідати рідних.

Наголошую, що всі мешканці України або іноземці, які мають посвідку на проживання, безвідмовно та безоплатно можуть вакцинуватися від COVID-19 у Києві.

Усе, що для цього потрібно, – усвідомлення небезпеки, яку несе в собі це захворювання, та бажання її уникнути", – підсумувала Гінзбург.

Вона також нагадала, що наразі у Києві створено всі умови для зручної та швидкої вакцинації від COVID-19.

Зокрема, на базі медичних закладів столиці (центри первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичні центри, стаціонарні медустанови) працюють пункти вакцинації. Функціонує у щоденному режимі Центр масової вакцинації на базі МВЦ.

Також пункти масової вакцинації відкриваються у торговельних центрах та великих мережах маркетів.

Крім цього, запроваджено практику мобільних вакцинальних пунктів.

"Сьогодні можна обирати серед вакцин AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer, Moderna (друга доза) та CoronaVac. Це має бути аргументом для тих, хто відкладав щеплення, віддаючи перевагу тому чи іншому препарату. Тож не зволікайте. Оберіть зручну для себе локацію та вакцинуйтеся!" – закликала директорка Департаменту.

Новини за темою: В Україні поки не планують проводити масову вакцинацію дітей, - Ляшко

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міністерство охорони здоров'я України планує проводити повторне щеплення громадян проти коронавірусу SARS CoV 2 через рік після проходження повного курсу вакцинації та не виключає, що вакцину можна буде змінити.