У США фармацевта, який зіпсував 500 доз вакцин Moderna, засудили до трьох років в'язниці

Фото з відкритих джерел

Він розповів, що скептично ставиться до вакцин в цілому, зокрема до Moderna, і розповів колегам про свої переконання щодо вакцин

Суд у Сполучених Штатах засудив колишнього фармацевта до трьох років позбавлення волі. Він навмисне зіпсував 500 доз вакцини від коронавірусу компанії Moderna. Про це повідомляє CNN.

46-річний Стівен Бранденбург з Графтона в лютому визнав себе винним за двома пунктами звинувачення в спробі фальсифікації споживчих товарів з безрозсудною зневагою до ризику того, що інша людина буде піддана небезпеці смерті або тілесних ушкоджень.

Бранденбург навмисно вилучив флакони з вакциною Moderna з холодильної установки лікарні під час двох нічних чергувань у грудні минулого року.

Він заявив, що скептично ставиться до вакцин в цілому, зокрема до Moderna, і розповів колегам про свої переконання щодо вакцин.

Вакцина від коронавірусу Moderna повинна зберігатися при певній температурі, щоб залишатися ефективною.

Новини за темою: Вакцинація від COVID-19: Які країни визнають українські сертифікати та коли Європа відкриє кордони

"Бранденбург визнав, що після того, як він виймав вакцини на кілька годин щоночі, він повертав їх у холодильник, щоб використовувати в вакцинальній клініці лікарні на наступний день. До того як з'ясувалися всі наслідки дій Бранденбурга, 57 осіб отримали дози вакцини з цих флаконів", - йдеться в повідомленні.

Колишній фармацевт вибачився перед тим, як окружний суддя США Бретт Людвіг виніс йому вирок.

"У мене не було права приймати таке рішення", - сказав Бранденбург, додавши, що відчуває себе "жахливо" і йому "відчайдушно шкода і соромно".

Бранденбург працював у медичному центрі Aurora в Графтоні, коли стався інцидент. Медичний центр є частиною системи Advocate Aurora Health.

"Оскільки безпека завжди є нашим пріоритетом, ми продовжуємо рухатися вперед після огидних дій цієї людини. Після цього інциденту наша успішна програма вакцинації триває: на сьогодні введено понад 700 тисяч доз", - йдеться в заяві Advocate Aurora Health.

Новини за темою: В Україну прибула нова партія вакцини Pfizer

Раніше повідомлялося, що Іспанія з понеділка почала приймати туристів, які повністю вакцинувалися від коронавірусу.