У США блогер-антивакцинатор помер від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Чоловік у своїх соцмережах висміював пандемію та щеплення

У Каліфорнії чоловік, який висміював вакцинацію проти коронавірусу, захворів на COVID-19 і після місяця важкого перебігу хвороби помер. Про це повідомляє BBC.

Чоловік мав тисячі підписників у соцмережах, був затятим антивакцинатором та багато жартував про пандемію та щеплення. Він коментував свої гумористичні дописи словами про те, що довіряє Біблії, а не експерту з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі (Доктор медицини, американський лікар та науковець. Керівник Інституту алергології та інфекційних захворювань).

34-річний член протестантської церкви Hillsong Стівен Хармон відмовлявся від щеплення, стверджуючи, що його захистить віра.

Після зараження коронавірусом у Хармона почалася пневмонія і йому знадобилася госпіталізація. Його лікували у одній з медустанов поблизу Лос-Анджелеса, там він і помер.

У своєму останньому дописі чоловік попросив молитися за нього та повідомив про необхідність підключення до ШВЛ: "Будь ласка, моліться, вони хочуть під'єднати мене до апарату штучної вентиляції легенів. Не знаю, коли я прокинусь, моліться, будь ласка".

Засновник церкви Hillsong Брайан Г'юстон підтвердив смерть Хармона від COVID-19 та додав, що церква закликає своїх членів "слідувати вказівкам лікарів", а слова покійного про недієвість вакцин були його особистою думкою.

Новини за темою: Від коронавірусу помер лікар-антивакцинатор

Нагадаємо, раніше італійська поліція затримала двох антивакцинаторів у зв'язку з підпалом у центрі вакцинації проти COVID-19. Зокрема, 52-річний Паоло Плуда та 51-річний Нікола Занарделлі були заарештовані протягом ночі за підозрою у скоєнні терористичних злочинів.