У школах Києва відкриють пункти вакцинації проти коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Якщо немає можливості розмістити постійний пункт вакцинації, то необхідно організувати вакцинацію виїзними мобільними бригадами

У київських школах відкриють пункти вакцинації проти коронавірусу. У них зможуть отримати щеплення вчителі, персонал школи та родичі учнів. Про це свідчить оприлюднене рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з рішенням комісії, КМДА та її органи, а також районні адміністрації мають вжити заходів щодо розміщення в закладах освіти постійних пунктів вакцинації, щоб залучити до процесу максимальну кількість вчителів та іншого персоналу.

Підкреслюється, що у разі, якщо немає можливості розмістити постійний пункт вакцинації, то необхідно організувати вакцинацію виїзними мобільними бригадами.

Також повідомляється, що в шкільних пунктах вакцинації зможуть зробити щеплення від COVID родичі персоналу і батьки учнів.

Новини за темою: В Україні запровадять обов’язкову COVID-вакцинацію для вчителів та держслужбовців

Нагадаємо, раніше мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв виділити один мільйон гривень на розвиток інфраструктури навчального закладу, який першим забезпечить на 100% вакцинацію співробітників від коронавірусу.