У школах і ВНЗ рекомендують посилити карантин, - МОН

Фото з відкритих джерел

Додаткові обмеження радять запровадити при жовтих та помаранчевих рівнях епідемічної небезпеки

Міністерство освіти та науки та Міністерство охорони здоров'я рекомендують посилити карантинні заходи в закладах середньої та вищої освіти. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"Додатково до встановлених карантинних заходів, враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні МОН і МОЗ рекомендації передбачають запровадження додаткових обмежень при жовтих та помаранчевих рівнях епідемічної небезпеки", - повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

У відомствах пропонують переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

"Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби", - зазначив очільник МОН.

Також він повідомив, що, провівши консультації з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком, освітнє відомство радить продовжити за потреби канікули в школах.

"Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання", - наголосив Шкарлет.

Новини за темою: За пів кроку до червоної зони: У Львові школи переводять на дистанційне навчання

Раніше повідомлялося, що у сімох областях України учнів переводять на дистанційне навчання у зв'язку зі зростанням кількості захворювань на COVID-19. Діти навчаються вдома у Львівській, Закарпатській, Вінницькій та Одеській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Житомирській областях.