У параді до Дня Незалежності вперше візьмуть участь прикордонні собаки

Усі собаки, які братимуть участь у параді, спеціалізуються на пошуку зброї та наркотиків

Прикордонні собаки, які будуть присутні на параді до Дня Незалежності Державна прикордонна служба

Прикордонники зі службовими собаками уперше пройдуть у складі військового параду з нагоди Дня Незалежності. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

"Для участі у параді відібрані 33 кінологи зі службовими собаками, які представлятимуть прикордонне відомство у День Незалежності України. Усі собаки, які братимуть участь у параді, спеціалізуються на пошуку зброї та наркотиків і вже встигли зарекомендувати себе на службі", - зазначили у відомстві.

Повідомляється, що підготовка парадного розрахунку кінологів та їхніх псів проходить на базі Кінологічного навчального центру ДПСУ у Великих Мостах, що у Львівській області.

У ДПСУ додали, що собак тренуватимуть до кінця місяця, а потім їх перевезуть до Києва, оскільки тварини мають поводитися спокійно, звикнути до місця проведення заходу, не реагувати на сторонніх людей та інші подразники.

Новини за темою: Із парадом: Зеленський розкрив план заходів до 30-річчя незалежності України

Раніше повідомлялося, що до 30-річчя Незалежності України в 17 областях хочуть встановити величезні прапори, витративши на це 170,7 млн ​​грн з державного та місцевих бюджетів.