У небі над турецьким містом пролетів метеорит. Відео

Фото з відкритих джерел

Політ космічного обʼєкта супроводжувався яскравими спалахами

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah із посиланням на відео з падінням невідомого обʼєкта.

Як зазначається, метеорит впав 31 липня о 01:54 за місцевим часом. При цьому додається, що даних про падіння метеорита з боку влади ще немає.

Політ космічного обʼєкта супроводжувався яскравими спалахами. Очевидці чули звуки, схожі на гуркіт вибуху або землетрусу.

Метеорит впав у той час, коли Туреччину охопили масштабні лісові пожежі. Погляди і камери місцевих жителів були спрямовані в нічне небо, тому в мережі зʼявилося багато відео з падінням небесного обʼєкта.

Новини за темою: У небі над Норвегією зафіксували великий метеорит

Нагадаємо, в ніч на 1 березня у Великобританії зафіксували падіння досить великого метеорита. Свідками цього стали кілька сотень людей, які зняли проліт небесного тіла на відео і почали активно ділитися кадрами в соціальних мережах.

Новини по темі: Зелене небо. Жителі півдня Австралії стали свідками падіння метеорита

При цьому варто зауважити, що проліт вогняної кулі зафіксували не тільки рядові британці, а й камери спостереження, розташовані в Лондоні, Бірмінгемі, Брістолі, Манчестері, Ліверпулі та інших британських містах.