У Миколаєві знайшли старовинний артефакт під час будівельних робіт

Новости N

Під будівлями знаходиться прихована арка 18-19 століть

У Миколаєві будівельники розрили яму під фундамент для зведення нової будівлі, в результаті чого вони виявили, що під будівлями під землею прихована арка. Про це повідомляють "Новини-N".

Згідно з повідомленням, будівельники випадково розкопали так званий холодильник того часу. Також є ймовірність, що це частина старої системи ливнівок, оскільки вони теж були зроблені у формі арок.

"У цьому районі можуть бути так звані холодильники. На вулиці Лягіна та Микільській деякі досі функціонують. Не в розумінні нашого льоху - це були приміщення мінус перший поверх. У тих районах таке часто-густо - там була постійна температура, і там зберігали продукти", - заявив місцевий археолог.

Виявилося, що арку побудували за часів "забудови міста" - в 18-19 століттях. А за часів революції, такі "холодильники" просто засипали, бо вони не потрібні були.

Новини за темою: На Мамай-Горі у Запоріжжі розкопали рідкісне поховання XV століття

Нагадаємо, так званий Кримський федеральний університет повідомив, що на розкопках в могильнику Опушки в тимчасово окупованому Криму виявили колекцію прикрас III століття н.е.