У МОЗ відповіли, чи обмежать роботу міського транспорту у разі локдауну

Ризик захворіти на коронавірус в громадському транспорті мінімальний

КП "Київпастранс"

Відповідне обмеження не робить жодного додаткового епідеміологічного впливу

Кабінет міністрів України навряд чи рекомендуватиме обмежувати роботу міського громадського транспорту у разі ймовірного локдауну в країні. Про це повідомив головний державний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін у коментарі ТСН.

"Зупинка роботи громадського транспорту сильно впливає на економіку, хоча не дає додаткового епідеміологічного впливу. Тому основною рекомендацією є більш жорсткий контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог при перевезенні, обмеження кількості людей, які користуються громадським транспортом, і виведення додаткової, резервної кількості рухомого складу", - зауважив він.

Кузін наголосив, що у разі локдауну в країні або введення червоних зон у регіонах уряд не рекомендуватиме обмежувати роботу місцевого або міського транспорту. Водночас, такі рішення зможуть приймати місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Новини за темою: СOVID-сертифікат або тест: Уряд затвердив нові правила пасажирських перевезень

Нагадаємо, у Херсоні другий день поспіль спостерігаються перебої в русі громадського транспорту в години пік. Причиною транспортного колапсу називають перевірку норм карантину, яку було посилено в останній час в місті.