У МОЗ дали поради, як зменшити дискомфорт при тривалому носінні маски

Фото з відкритих джерел

Британські дослідники з Imperial College London порівняли ефективність певних засобів

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як зменшити дискомфорт при тривалому носінні маски. Про це інформує Міністерство охорони здоров'я у своєму Telegram.

"Медичні працівники, працівники супермаркетів, банків, аптек, водії громадського транспорту тощо носять маски протягом всього робочого дня, що може спричинити натирання шкіри. Респіратори й хірургічні окуляри прилягають до шкіри значно щільніше, ніж звичайні маски, тому в першу чергу необхідно вжити заходів із запобігання натирання шкіри в місцях контакту", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що британські дослідники з Imperial College London порівняли ефективність певних засобів.

Наголошується, що вони допомагають знизити негативний ефект від тривалого носіння засобів індивідуального захисту.

Згідно з результатами перевірки, було виявлено, що звичайна талькова присипка знижує тертя на 49% при нанесенні й на 59% – через 4 години;  суміш кокосової олії, какао-олії бджолиного воску знижувала тертя на 31% при нанесенні й на 53% – через 4 години.

Також ефективним виявилося використання індиферентних кремів із сумішшю вазеліну та ланоліну.

"Однак звичайні зволожувальні креми можуть бути менш ефективними в такому випадку, бо вони швидко адсорбуються в шкіру і їхній протективний ефект не триває достатньо довго без повторного нанесення", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Як працюватимуть нові обмеження у кожній із зон карантину: МОЗ дало роз'яснення

Нагадаємо, раніше ми писали, що станом на 14 вересня показник рівня захворюваності на COVID-19, який визначено на рівні 75 на 100 тис. населення, перевищено у Києві та 17 регіонах. У семи регіонах України перевищено динаміку рівня госпіталізацій хворих із COVID-19.