У МОН розповіли, якими будуть прохідні бали для вступу-2021

Фото з відкритих джерел

Цього року обмеження не стосуватимуться вступників із конкурсним балом вище ніж 175

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили відеороз'яснення вступної кампанії 2021 та додаткові вступні бали на низку спеціальностей. Про це повідомили у пресслужбі МОН.

Зазначається, що цьогоріч для того, щоб мати можливість брати участь у конкурсі на бюджетні місця при вступі, абітурієнтам необхідно подолати поріг у 125 балів.

Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття молодшого бакалавра галузей знань 08 "Право", 28 "Публічне управління та адміністрування", 29 "Міжнародні відносини" мінімальний конкурсний бал становить 140 балів.

Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття магістра за спеціальністю 226 "Фармація, промислова фармація" – потрібно набрати конкурсний бал мінімум 130.

Залишилися й обмеження щодо мінімальних значень кількості балів з другого та третього предметів ЗНО не менше ніж 150 балів для спеціальностей 221 "Стоматологія", 222 "Медицина", 228 "Педіатрія".

Однак цього року обмеження не стосуватимуться вступників із конкурсним балом вище ніж 175.

Фото з відкритих джерел

Підкреслюється, що відеороз’яснення супроводжуються відповідними інфографіками, які відображають основні етапи вступної кампанії.

Новини за темою: Вступна кампанія-2020: У Міносвіти підбили перші підсумки

Нагадаємо, про вступну кампанію-2021 та про те, що потрібно знати про дати оприлюднення результатів та подання документів ви можете дізнатися у нашому великому матеріалі.