Львів з 18 жовтня посилює карантин: Оприлюднено повний перелік обмежень

Львівська ратуша на площі Ринок, б. 1

Львівська міська рада

Протиепідемічні обмеження стосуватимуться освіти, культури, торгівлі, закладів громадського здоров'я, спортзалів та готелів

У Львові з наступного понеділка, 18 жовтня, посилять карантин. Зокрема, протиепідемічні обмеження стосуватимуться навчальних закладів, магазинів, ресторанів, кінотеатрів та інші установи. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий у своєму Telegram.

"Складні часи потребують оперативних і непростих рішень. Щойно завершилося засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. Я прошу уважно прочитати цей текст і зрозуміти його, без вигадок і спотворень. З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами", - написав очільник Львова.

Так, за його інформацією, з наступного тижня с силу вступлять наступні обмеження:

 • Освіта
  Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

 • Культура
  Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 годин до заходу.

  Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

  Музичні школи на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

 • Торгівля
  Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

 • Заклади громадського харчування
  Режим роботи - до 23:00! Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

  Якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

 • Спортзали
  Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

 • Готелі та хостели
  Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Новини за темою: У Тернополі з 18 жовтня посилять карантин: Як будуть обмеження

Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий повідомляв, що через стрімке зростання кількості госпіталізацій хворих коронавірусом, влада планує оголосити про впровадження нових карантинних обмежень. Зокрема, міська влада наголошує на необхідності додаткових ліжко-місць для неповнолітніх хворих.

"Кількість госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 у Львові збільшується. Окремо хочу звернути увагу на те, що в обласній дитячій лікарні перебуває 36 дітей. Ми вже готуємо лікарню на Орлика до прийняття діток", - зазначив Садовий.