У Львові директорам шкіл підвищили зарплату до 1 тисячі доларів

Pixabay

Підвищення зарплат торкнеться і директорів сільських шкіл, які в цьому році увійшли до Львівської територіальної громади

У Львові директорам усіх шкіл підвищили зарплату до 27 тисяч гривень, що еквівалентно $1 тисячі. Про це повідомляє виконавчий комітет Львівської міськради.

Зазначається, що підвищення зарплат торкнеться і директорів сільських шкіл, які в цьому році увійшли до Львівської територіальної громади.

Всього у Львівській ОТГ 127 загальноосвітніх шкіл.

Зараз директори отримують від 10 до 15 тисяч грн. Заробітна плата буде підвищена з 1 вересня. Для цього з міського бюджету виділять 15 млн грн, а у наступному році за планом буде виділено 45 млн грн.

Перший заступник міського голови Андрій Москаленко наголосив, що цього року у місті оголосять конкурси на посаду директора 44 шкіл.

"Ми бачимо у Львові успішні школи, які випромінюють енергію, де стоять черги з дітей і батьків. А з іншого боку бачимо школи, де є спокій. Тому маючи перед собою завдання знайти кращих 44 претенденти на директорів, ми повинні їм сказати, що ви будете мати зарплату не менше 27 тисяч грн", — сказав мер міста Андрій Садовий.

Новини за темою: Середня зарплата в Україні за місяць зросла на понад 1 тис. гривень, - Держстат

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабінет міністрів оприлюднив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки, де показав темпи росту середньомісячної зарплати громадян. У 2024 році середня зарплата українця досягне 19 тис. гривень