У лікарнях вакцинованого Моршина на Львівщині немає жодного хворого на COVID-19

etu.ru

Наразі у місті на коронавірус хворіють 22 людини, але всі вони лікуються амбулаторно.

На Львівщині у курортному містечку Моршин, який навесні взяв участь в експерименті Міністерства охорони здоров’я з масової вакцинації, немає жодного госпіталізованого пацієнта із коронавірусом. Про це повідомив міський голова Руслан Ільницький, передає УНІАН.

"Ми стовідсотково можемо сказати, що експеримент, який ми провели у квітні-травні із вакцинації населення міста, вдався. Влітку у нас взагалі не було хворих на COVID-19. З початком чергової хвилі захворюваності була госпіталізована лише одна 80-річна бабуся, але вона мала щеплення і перенесла хворобу у легкій формі, лише тиждень перебувала у лікарні. Зараз по місту ми маємо 22 людини, які хворіють на коронавірус, але всі вони лікуються вдома, амбулаторно, ніхто не госпіталізований", - розповів Ільницький.

За його словами, станом на 26 жовтня у Моршині двома дозами вакциновані 74% жителів міста, однією дозою – 75%.

"У нас працюють всі санаторії, є відпочивальники, працівники санаторіїв вакциновані на 100%. А приймаємо людей лише тих, хто має сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест", - зазначив міський голова.

Новини за темою: У Моршині, де вакцинували 66% дорослих, вже півтора місяця немає COVID-хворих

Нагадаємо, улітку в Моршині стартував пілотний проєкт із вакцинації населення проти коронавірусу. Його мета - досягнення колективного імунітету від недуги.