У Києві завтра ввечері можливі обмеження роботи трьох станцій метро

Київське метро
Фото з відкритих джерел

На НСК "Олімпійський" о 19:45 розпочнеться матч між командами "Шахтар" (Донецьк) і "Інтер" (Італія)

У понеділок, 28 вересня, через у центрі Києва можуть обмежити роботу кількох станції метро. Йдеться про станції "Олімпійська", "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого". Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

У метрополітені наголосили, що у зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу (початок гри о 19:45) між командами "Шахтар" (Донецьк) і "Інтер" (Італія), можливі деякі зміни в роботі метро.

"Перед початком гри можливе обмеження (закриття) станції "Олімпійська" на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" і "Площа Льва Толстого", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У вагоні столичного метро хлопець зіграв на відрах з-під фарби

Раніше повідомлялося, що 100 млн бюджетних гривень підуть на коригування проєкту будівництва метро на Троєщину. Спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об’єктів розвитку метрополітену в м. Києві та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2021 році згідно з додатком.

Передбачено виділення 50 млн грн на коригування проєкту будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням у напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина.