У Києві за порушення карантину оштрафували ресторан

Фото з відкритих джерел

Власнику закладу загрожує штраф від 17 тис. грн до 170 тис. грн

У Києві за порушення карантинних обмежень оштрафували ресторан, що розміщений на вулиці Мала Житомирська. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, та медичного страхування Михайло Радуцький.

За його словами, перевірку ресторану на вулиці Мала Житомирська здійснили за скаргою киян.

“Комісія провела перевірку закладу та виявила наступні порушення: відвідувачі та персонал пересуваються закладом без масок, відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції у черзі, не виконується регулярне вологе прибирання приміщень, миття та дезінфекція поверхонь, не проводиться температурний скринінг відвідувачів та працівникам перед початком робочої зміни, столи розміщені ближче ніж 1,5 метрів та за ними розміщуються більш як чотири особи”, - написав Радуцький.

Він повідомив, що за результатом перевірки працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 43-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Власнику закладу загрожує штраф від 17 тис. грн до 170 тис. грн. Остаточне рішення за суддями.

“Якщо так відпрацьовувати кожен сигнал, дотримуватись правил карантину будуть набагато більш дисципліновано та ретельно”, - заявив Комітету ВР з питань здоров'я нації.

Новини за темою: Житомир відтермінував посилення карантину для бізнесу на три дні

Нагадаємо, раніше в Києві у п'ятницю відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах червоної зони карантину