У Києві сьогодні можуть закрити три станції метро через футбольний матч

Фото з відкритих джерел

Можливе обмеження (закриття) на вхід станцій "Олімпійська", "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого"

У Києві сьогодні, 25 вересня, у зв’язку із проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу "Шахтар" (Донецьк) - "Верес" (Рівне) можливі зміни у роботі трьох станцій столичного метрополітену. Про це повідомила пресслужба Київського метрополітену у Facebook.

"Так, перед початком гри можливе обмеження (закриття) станції "Олімпійська" на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого", - йдеться у повідомленні.

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

Початок матчу - 17:00.

Новини за темою: Пятов ще на два роки продовжив контракт із "Шахтарем"

Раніше повідомлялося, що 100 млн бюджетних гривень підуть на коригування проєкту будівництва метро на Троєщину. Спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об’єктів розвитку метрополітену в м. Києві та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2021 році згідно з додатком.

Передбачено виділення 50 млн грн на коригування проєкту будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням у напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина.