У Києві розробляють е-перепустки для проїзду на випадок локдауну

КП "Київпастранс"

Алгоритм опублікують на Офіційному порталі Києва

У Київській міській державній адміністрації розпочали розробляти алгоритм впровадження електронних перепусток для проїзду в транспорті на випадок локдауну в столиці. Про це повідомив у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

"Врахувавши попередній досвід, ми вирішили, що у разі необхідності запровадження у столиці суворого локдауну, для перевезення громадським транспортом працівників критичної інфраструктури будуть запроваджені електронні перепустки. Наразі підрозділи КМДА розробляють алгоритм запровадження цієї процедури", - зазначив заступник.

Новини за темою: У МОЗ назвали умову скасування маскового режиму в Україні

Окрім цього, Поворозник уточнив, що алгоритм опублікують на офіційному порталі КМДА, як тільки робота буде завершена. Наразі ж керівники підприємств критичної інфраструктури можуть визначити потребу у перепустках і зорієнтуватися, для кого вони можуть бути справді необхідними.

"Підкреслюю, наразі ніяких списків до КМДА направляти не потрібно‼️ Усі необхідні інструкції та роз’яснення щодо оформлення електронних перепусток будуть оприлюднені на Офіційному порталі Києва", - додав чиновник.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, навіщо в Києві збирають списки на спецперепустки в транспорті

Нагадаємо, очільник МОЗ Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров'я України не відкидає ймовірність введення чергового локдауну восени. Однак наразі робить все можливе, щоб уникнути посилення карантину в країні.