У Києві на хабарі в 30 тисяч доларів викрили посадовця Міноборони та посередника

Чиновник Міноборони погорів на хабарі у 30 тиcяч доларів Київська міська прокуратура

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та застосування запобіжних заходів

У Києві на хабарі в 30 тисяч доларів за укладання договору про будівництво викрили посадовця Міністерства оборони та посередника. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Зазначається, що начальник Центрального територіального управління капітального будівництва Міноборони та посередник організували схему вимагання неправомірної вигоди з представника ТОВ.

За даними слідства, вони вимагали від представника товариства 30 тисяч доларів США за сприяння в прийнятті сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку у смт Гостомель Київської області.

Також за ці кошти правопорушники обіцяли надати в оренду іншу земельну ділянку в Гостомелі та укладення з Центральним територіальним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України договорів про капітальне будівництво на землях, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Підкреслюється, що у ході контролю за вчиненням злочину після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. доларів США фігурантів затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та застосування запобіжних заходів.
 
На цей час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. Встановлюються інші учасники схеми.
 

 
 
Нагадаємо, раніше у Миколаївській області викрили схему продажу посади обласної державної адміністрації. Причетним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.