У Кривому Розі вдруге пошкодили пам’ятник загиблим під Іловайськом українським бійцям

Радіо Свобода

Біля підніжжя монумента виламали та вкрали гільзи для квітів

У Кривому Розі вдруге пошкодили пам’ятник українським військовим, загиблим під Іловайськом. Про це повідомив екскуратор батальйону "Кривбас" Микола Колесник у коментарі "Радіо Свобода".

За його словами, невідомі виламали та вкрали гільзи для квітів, встановлені біля підніжжя монумента. Сам пам’ятний хрест цілий.

"Наразі вирішується питання, аби зробити стилізовані гільзи з граніту – щоб латунь не приваблювала вандалів", - зазначив Колесник.

Як відомо, пам’ятник загиблим на Донбасі "Іловайський хрест" відкрили в серпні 2020 року. На створення монументу пішло понад два роки. Сам пам’ятник і його підніжжя виготовлені з граніту, інші елементи – соняхи та хрест – із бронзи.

Також у серпні 2020 року стало відомо про його пошкодження: тоді невідомі також виламали гільзи.

Новини за темою: У Києві може з'явитися пам'ятник борщу

Нагадаємо, що раніше у Кривому Розі на Алеї Героїв невідомі пошкодили меморіал на честь українських військових, загиблим під Іловайськом на Донбасі, а також пам'ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Зловмисники викрали гільзи з пам'ятника "Іловайський хрест", в які ставили квіти. А на постаменті пам'ятника героям-чорнобильцям відбили кілька плит та розтрощили основу.