У громадському транспорті Києва контролюватимуть температуру: Що це означає

Telegram-канал заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтина Усова

Комунальна служба перевезень за останній місяць купила термометри і отримала на них сертифікати калібрування від ДП "Укрметртестстандарт"

У Києві невід’ємною частиною нового договору перевізників із містом є запровадження контролю температурного режиму в салонах автобусів. Про це у Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

"Чіткий граничний температурний режим влітку та взимку – невід’ємна частина нового договору перевізників із містом. Та я розумію, що КМДА мусить не просто оголосити "нові вимоги", а забезпечити їхній жорсткий та законний контроль", – зазначив він.

За словами Усова, комунальна служба перевезень за останній місяць купила термометри і отримала на них сертифікати калібрування від ДП "Укрметртестстандарт".

"Таким чином, інспектори підприємства отримують надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні – взимку. Показники цих термометрів мають силу юридичного доказу", – наголосив чиновник.

Новини за темою: Нові правила для пасажирського транспорту в столиці: Без музики, з водіями в формі та комфортною температурою

Як повідомлялося раніше, комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" у співпраці з КП "Київпастранс" розробляє новий сервіс "Рух транспорту", що з’явиться у застосунку "Київ Цифровий". Інформацію про міські зупинки та транспортні маршрути можна буде отримати у додатку.