У додатку "Дія" можна буде купити або придбати авто

"Дія" Фото з відкритих джерел

Ця послуга буде доступна для громадян у електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія"

В Україні у електронному кабінеті водія і на порталі "Дія" водії невдовзі зможуть оформити договір купівлі-продажу автомобіля онлайн. Про це повідомляє Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ.

"Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", - уточнюється у повідомленні.

Ця послуга буде доступна для громадян у електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія".

Зокрема, продавець і покупець, авторизувавшись, будуть заповнювати договір щодо купівлі-продажу автомобіля у електронному вигляді, і після цього документ автоматично надсилатиметься до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами.

Як уточнюється, після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець накладатимуть кваліфіковані електронні підписи і договір щодо купівлі-продажу авто вважатиметься укладеним.

За інформацією установи, нововведення буде реалізоване сервісними центрами МВС України упродовж пів року після набрання чинності цієї урядової постанови.

Новини за темою: У державному порталі "Дія" став доступним ще один вид паспорту: Список

Раніше повідомлялося, що уряд дав старт реалізації експериментального проєкту, за якого можна буде через додаток "Дія" розмитнити авто.