У Дніпрі з'являться одразу три нові станції метро

Фото з відкритих джерел

Мова про станції "Театральна", "Центральна" та "Історичний музей"

Міністерство фінансів завершило переговори з  Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), які передбачатимуть створення у Дніпрі ще трьох нових станцій метрополітену. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

"Результатом стало продовження реалізації проєкту будівництва трьох нових станцій метро у місті Дніпро до 2024 року. Проєкт передбачає будівництво нових станцій "Театральна", "Центральна", "Історичний музей" та продовження лінії метро на 4 км", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, станом на кінець березня, готовність виконання будівельних робіт складає 30 %. Таким чином, до кінця цього року генеральний підрядник зобов’язаний завершити усі роботи з перенесення інженерних мереж, спорудження всіх робочих стволів та продовжить будівництво ескалаторних тунелів, проходку тунелів між станціями та будівництво станційних комплексів.

"Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів в місті", - пояснив заступник міністра фінансів Олександр Кава. 

Новини за темою: Столичне метро відмовиться від зелених карт вже завтра: Як оплатити проїзд

Раніше повідомлялося, що у Києві станції метро "Биківня", "Лісництво" і "Старобориспільська" не будуть збудовані через відсутність необхідного пасажиропотоку.