У Дніпрі відкрили новий тролейбусний маршрут до Придніпровська

У суботу, 12 вересня, в Дніпрі запустили новий тролейбусний маршрут. Він з'єднує житловий масив Придніпровськ з центром міста. 

Розмови про запуск маршруту №6 йшли давно, тепер жителі Придніпровська зможуть користуватися муніципальним електротранспортом. Про це інформатору розповіли в пресслужбі Дніпровської міської ради.

"Зараз це дійсно знакова подія. Для Придніпровська і міста в цілому. Це було моєю обіцянкою. Необхідність цього маршруту була чималою. Нові суперсучасні електробаси на суперконденасаторах, вся необхідна інфраструктура - все це також було зроблено", - заявив мер Дніпра Борис Філатов під час відкриття тролейбусного маршруту. Він також підкреслив, що місту вдалося вчасно отримати першу частину замовлених тролейбусів.

Маршрут № 6 курсуватиме з 06:00 до 21:50 від Придніпровська по вул. Гаванській, повз центральну прохідну Придніпровську ТЕС, по вул. Електричній, вул. 20 річчя Перемоги. Кінцева зупинка в районі вул. Агнії Барто.

За словами місцевих жителів, запуск тролейбуса - подія довгоочікувана, особливо для пенсіонерів. Актив житлового масиву 15 років збирав і передавав підписи, щоб домогтися появи нового маршруту.

Для запуску нової тролейбусної гілки місто придбало 12 тролейбусів за кошти ЄБРР. Машини оснащені суперконденсаторами, які є новим джерелом накопичення енергії. Електробаси мають автономний хід до 12 км. у кожному з них можуть розміститися 95 пасажирів.

Найближчим часом на маршруті номер 6 планують збільшувати кількість рухомого складу. Всього за п'ять років придбано 96 нових тролейбусів з низькою підлогою, кондиціонерами та GPS-системою контролю. Інформація про рух транспорту виводиться на інформаційних табло на зупинках, а також відбивається в ряді мобільних додатків.